
Звукоізоляційна мембрана, Звукоізоляція стін Tecsound SY 70 Рулон
- Готово до відправки
- Код: Т00004
11 057,20 ₴/рулон
TECSOUND® SY - це високощільний самоклеючий звукоізоляційний матеріал, заснований на полімері, що не містить бітуму. Матеріал має демпфуючу здатність, що дозволяє використовувати його як для звукоізоляції, так і для віброізоляції, також застосовується для звукоізоляції від повітряних шумів.
Властивості:
У поєднанні з пористими гнучкими матеріалами має високі показники звукоізоляції. Гнучкий та еластичний. Висока здатність до витягування. Простий у застосуванні. Легко укладається на нерівні поверхні (наприклад, у кутах). Морозо- та теплостійкий. Група горючості - Г1. Гарантія 10 років. У разі правильного монтажу термін служби необмежений. Не вбирає вологу і не пліснявіє. Наявність самоклеючого покриття. Коефіцієнт звукоізоляції Rw = 25 - 30 дБ
Використання:
Звукоізоляція перегородок від повітряних шумів у комплексі з легкими пористими матеріалами. Звукоізоляція стелі від повітряних шумів. Звукоізоляція підлог в комбінації зі спіненим поліетиленом тільки при використанні дерев'яного покриття (паркет, ламінат). Не зменшує рівень ударного шуму та глушить звук у приміщенні при ходьбі, ударі по підлозі тощо. Звукоізоляція дахів (особливо із металочерепиці). Служить як демпфуючий елемент. У комбінації із шумопоглинаючими матеріалами (базальтова вата, скловолокно) має відмінні акустичні характеристики. Звукоізоляція автомобілів. Використовується у промисловій сфері для звукоізоляції кабін, машинних відділень, водостічних труб тощо. Особливо підходить за розмірами гіпсокартонного листа.
Технічні дані:
Щільність (кг/м3) - 1900 Еластичність - Не ламається при температурі - 20º Міцність на розтяг - 30Н/см2 Витяг - 300% Сила роздавлювання - 4,84 кг/см2
Інструкція до використання:
Опора: Підходять усі види поверхні (штукатурка, метал, пластик). Поверхня повинна бути рівною, гладкою, чистою та сухою, очищеною від усіх елементів, які могли б пошкодити покриття. Якщо покривши старий штукатурки, бажано його замінити.
Встановлення матеріалу: Зняти захисну плівку, після чого додати матеріал до опори. Під час цього слідкувати, щоб покриття лягло рівно і добре приклеїлося. Якщо опора велика, простіше знімати захисну плівку повільно та одночасно приєднуючи матеріал до опори. Це полегшить процес монтажу.
Стики: Матеріал укладається з нахлестом 5 см. у горизонтальній та вертикальній площині. Стики потрібно склеїти за допомогою клею чи гарячого повітря. Інакше навіть незначні отвори можуть зменшити ізоляційні якості матеріалу.
Потрібна кількість: 1 м2 мембрани покриває приблизно 0,95 м2 поверхні, враховуючи нахлести 5 см.
Ключові особливості наших товарів
Висока якість
Ми працюємо тільки з перевіреними виробниками та постачальниками. Наша продукція є якісною, в чому ви можете бути абсолютно впевнені.
Практичність у використанні
Наша продукція чудово зарекомендувала себе серед покупців. Це, своєю чергою, підтверджують відгуки наших клієнтів, залишені на сайті.
Відповідність заявлених характеристик
Ми гарантуємо, що інформація, яка зазначена про товари на сайті повністю відповідає реальним характеристикам продукції, яку ви отримаєте.
Вигідні ціни
У нас відмінні ціни на товари, що робить їхню покупку вигідною. Ви можете самі переконатися в цьому, ознайомившись з асортиментом наших пропозицій.
Відмінні якості
У нас кваліфіковані працівники з високим рівнем експертизи у своїй сфері діяльності. За потреби, вони з радістю допоможуть вам вибором.
У роботі ми завжди налаштовані на довгострокову співпрацю із замовниками, а отже, клієнтоорієнтовані.
Ви можете оплатити покупку зручним для себе способом: готівкою, за допомогою онлайн-оплати або післяплатою.
Ми виконуємо швидку доставку продукції територією України. Ви отримаєте свій товар найближчим часом.

Як ми працюємо
Оформлення заявки на сайті або по телефону
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів за необхідності
Оплата зручним способом
Максимально швидка доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tecsound |
| Країна виробник | Іспанія |
| Призначення матеріалу | Віброізоляція, Звукоізоляція |
| Область застосування | Для стін, Для стель, Для каркасних конструкцій, Для інженерного обладнання |
| Форма поставки матеріалу | Рулон |
| Довжина | 5050 мм |
| Ширина | 1220 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Колір | Бежевий |
| Коефіцієнт звукопоглинання | 1 |
| Щільність | 1900 кг/м³ |
| Екологічний матеріал | Так |
| Група матеріалу по горючості | Г1 (слабо горючі) |
| Ступінь жорсткості | Напівжорсткий |
| Еластичність матеріалу | Так |
- Ціна: 11 057,20 ₴/рулон








BARVY KRAYINY