
Форма для 3D панелі "Fields" Поля No2. Розміри: 495х495х24 мм
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 0840
302 ₴
Показати оптові ціниФорма для 3D панелі "Fields" Поля No2, АБС пластик
Високоякісна форма з АБС пластику для декоративної панелі, має правильну геометрию і чітко прорисовану фактуру готового виробу. Підходить для заливки гіпсу і цементно-піщаних розчинів. Форма для 3D панелі від компанії Мастера Форма дозволить виробляти продукцію високої якості та надійності.
Для літання використовують Гіпс Г-10 (Г-15, Г-16), 1 кг гіпсу на 0,7 л води. Розпалубка форми відбувається не раніше через 40-60 хвилин після заливки.
| Продуктивність | 10-12 виробів за зміну |
| Ресурс форми для 3D панелей | 100-300 шт. |
| Матеріал | АБС пластик |
| Толщина заготовки пластика | 1,5 мм |
| Розмір готового виробу | 495х495х24 мм. |
| Вес форми | 0,3 кг |
| Габарити форми | 550х550х24 мм |
З повагою, команда Барви Країни.
Ключові особливості наших товарів
Висока якість
Ми працюємо тільки з перевіреними виробниками та постачальниками. Наша продукція є якісною, в чому ви можете бути абсолютно впевнені.
Практичність у використанні
Наша продукція чудово зарекомендувала себе серед покупців. Це, своєю чергою, підтверджують відгуки наших клієнтів, залишені на сайті.
Відповідність заявлених характеристик
Ми гарантуємо, що інформація, яка зазначена про товари на сайті повністю відповідає реальним характеристикам продукції, яку ви отримаєте.
Вигідні ціни
У нас відмінні ціни на товари, що робить їхню покупку вигідною. Ви можете самі переконатися в цьому, ознайомившись з асортиментом наших пропозицій.
Відмінні якості
У нас кваліфіковані працівники з високим рівнем експертизи у своїй сфері діяльності. За потреби, вони з радістю допоможуть вам вибором.
У роботі ми завжди налаштовані на довгострокову співпрацю із замовниками, а отже, клієнтоорієнтовані.
Ви можете оплатити покупку зручним для себе способом: готівкою, за допомогою онлайн-оплати або післяплатою.
Ми виконуємо швидку доставку продукції територією України. Ви отримаєте свій товар найближчим часом.

Як ми працюємо
Оформлення заявки на сайті або по телефону
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів за необхідності
Оплата зручним способом
Максимально швидка доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Форми для виробництва | 3д панелей |
| Матеріал | АБС-пластик |
| Продуктивність | 10 шт./смена |
| Вага | 0.3 кг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 495 мм |
| Ширина | 495 мм |
| Товщина | 24 мм |
- Ціна: 302 ₴

BARVY KRAYINY