
Звукоізоляційна мембрана Tecsound FT 55 AL
- Готово до відправки
13 002 ₴/рулон
Властивості:
- Завдяки войлоку, що абсорбує, і щільному, в’язкоеластичному полімеру, підвищується звукоізоляція труб.
- Легкий в застосуванні і не вимагає спеціального устаткування.
- Морозо – і теплостійкість.
- Гарантія 10 років.
- При правильному монтажі термін служби необмежений.
- Не вбирає вологу і не пліснявіє.
- Коефіцієнт звукоізоляції Rw = 25дБ.
Використання:
- Звукоізоляція водостічних труб в багатоповерхових будинках (див. систему BJ-1).
- Звукоізоляція будь-яких водостічних труб в громадських місцях (за винятком труб з високою температурою води).
- Звукоізоляція каналізаційної системи.
- Звукоізоляція систем для кондиціонування.
Технічні дані:
| Показники | Значення |
| Щільність (г/см3) | 1,9 |
| Еластичність | Не ламається під згином – 10º |
| Міцність на розтяг | 30Н/см2 (покриття Tecsound) |
| Витягування | 300% |
| Коефіцієнт теплопровідності | 0,037 W/м • ºС (войлок) |
| Щільність войлоку | 60 кг/м3 |
Інструкція з використання:
Опора: Труба повинна бути очищена від усіх елементів, які могли б пошкодити матеріал.
Установка: Спочатку виміряти діаметр труби, врахувати при цьому нахлести 5 см. Відрізати ножицями необхідну кількість матеріалу. Обгорнути трубу матеріалом, щоб покриття якомога щільніше прилягало до поверхні труби. Матеріал прикладається алюмінієвою плівкою вгору. Закріпити покриття пластмасовими зажимами з кроком 20 см. Нахлести заклеїти алюмінієвою клейкою стрічкою.
Випуск і зберігання:
| Вид | кг/м2 | Товщина (мм) | Випуск, розміри | Рулонів на палеті |
| Tecsound FT 55 AL | 5,5 | 12,6 | Рулон 5×1,05 м | 10 рулонів (52,5 м2) |
Ключові особливості наших товарів
Висока якість
Ми працюємо тільки з перевіреними виробниками та постачальниками. Наша продукція є якісною, в чому ви можете бути абсолютно впевнені.
Практичність у використанні
Наша продукція чудово зарекомендувала себе серед покупців. Це, своєю чергою, підтверджують відгуки наших клієнтів, залишені на сайті.
Відповідність заявлених характеристик
Ми гарантуємо, що інформація, яка зазначена про товари на сайті повністю відповідає реальним характеристикам продукції, яку ви отримаєте.
Вигідні ціни
У нас відмінні ціни на товари, що робить їхню покупку вигідною. Ви можете самі переконатися в цьому, ознайомившись з асортиментом наших пропозицій.
Відмінні якості
У нас кваліфіковані працівники з високим рівнем експертизи у своїй сфері діяльності. За потреби, вони з радістю допоможуть вам вибором.
У роботі ми завжди налаштовані на довгострокову співпрацю із замовниками, а отже, клієнтоорієнтовані.
Ви можете оплатити покупку зручним для себе способом: готівкою, за допомогою онлайн-оплати або післяплатою.
Ми виконуємо швидку доставку продукції територією України. Ви отримаєте свій товар найближчим часом.

Як ми працюємо
Оформлення заявки на сайті або по телефону
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів за необхідності
Оплата зручним способом
Максимально швидка доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tecsound |
| Країна виробник | Іспанія |
| Область застосування | Для стін, Для підлоги, Для стель, Для каркасних конструкцій, Для інженерного обладнання |
| Форма поставки матеріалу | Рулон |
| Товщина | 14 мм |
| Колір | Бежевий |
| Щільність | 1900 кг/м³ |
| Екологічний матеріал | Так |
| Еластичність матеріалу | Так |
- Ціна: 13 002 ₴/рулон

BARVY KRAYINY